Do sztuki gotowi start!

czwartek 11 sierpnia 2016
  • Bajko-zabawy odbędą się w Parku Powstańców Śląskich (fot. JerBa Studio, FB Do sztuki gotowi start)
    Bajko-zabawy odbędą się w Parku Powstańców Śląskich (fot. JerBa Studio, FB Do sztuki gotowi start)
Kiedy: 
  • niedziela 21 sierpnia 2016
  • niedziela 28 sierpnia 2016
Gdzie: Katowice
Sztuka jest wszędzie. W galerii, muzeum, ale też w mieście czy w parku. Jeśli wybierzecie się w ostatnie niedziele sierpnia na Przystanek Śniadanie sami staniecie się teatrem w samym sercu miasta.

Interaktywne widowiska teatralne z aktorami Śląskiego Teatru Lalki i Aktora „Ateneum” to część edukacyjnego programu Galerii Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach, w którym udział mogą wziąć wszystkie chętne dzieci.

21 sierpnia o godz. 12 w Parku Powstańców Śląskich zobaczycie bajko-zabawę „Baśń z Krainy Silesiany”. W tej zabawie udział wezmą dzieci wraz z rodzicami by towarzyszyć księżniczce porwanej przez okrutnego smoka.

W kolejną niedzielę, 28 sierpnia, w samo południe odbędzie się kolejna bajko-zabawa. „W krainie Peri” będzie okazją do wspólnego stworzenia świata z „Baśni tysiąca i jednej nocy”. W tej zabawie każdy będzie mógł stać się częścią spektaklu i dowiedzieć się, że nie warto być leniem.

Udział w spektaklach jest bezpłatny. 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy