Abszicfajer w Luizie

poniedziałek 22 sierpnia 2016
  • Jedną z atrakcji pikniku będzie możliwość przejechania się wozami opancerzonymi (fot. FB Sztolnia Królowa Luiza)
    Jedną z atrakcji pikniku będzie możliwość przejechania się wozami opancerzonymi (fot. FB Sztolnia Królowa Luiza)
Kiedy: 
  • sobota 27 sierpnia 2016
Gdzie: Zabrze
Abszicfajer to po śląsku impreza pożegnalna. Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu organizuje ją z okazji zakończenia wakacji. Abszicfajer będzie mieć charakter rodzinnego pikniku.

W ramach imprezy będzie można za złotówkę zwiedzać kopalnię Królowa Luiza i odwiedzić otwarty niedawno Park 12C, jedyny w regionie edukacyjny plac zabaw, poświęcony żywiołom, energii i pracy w kopalni. Na terenie przy sztolni prowadzone będą zajęcia piłki brazylijskiej oraz lekcje jazdy na deskorolce i rolkach. Będzie można poskakać na eurobungee, przejechać pojazdami opancerzonymi i zjechać tyrolką ponad Parkiem Techniki Wojskowej. Na terenie pikniku stanie też mini basen i tor skimboardowy. Będą dmuchańce i  konkursy dla dzieci, a do jedzenia - kiełbasa z grilla i wojskowa grochówka. Podczas imprezy przygrywał będzie didżej.

Abszicfajer rozpocznie się 27 sierpnia o godz. 10 i potrwa do późnego wieczora. Część atrakcji będzie dodatkowo płatna. Na zwiedzanie podziemi kopalni Królowa Luiza warto zapisać się wcześniej pod nrumerem 32 271 40 77.

Kategoria: Wydarzenia