Bieg na pożegnanie wakacji

czwartek 25 sierpnia 2016
  • Bieg dla dzieci odbędzie się w czterech kategoriach wiekowych (fot. mat. organizatora)
    Bieg dla dzieci odbędzie się w czterech kategoriach wiekowych (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 27 sierpnia 2016
Gdzie: Jaworzno
21. Międzynarodowy Bieg Uliczny to zawody na 15 i 5 kilometrów. Na tych trasach zmierzą się dorośli, a dla dzieci przygotowano krótsze dystanse, których pokonanie przyniesie małym zawodnikom wiele satysfakcji.

W ramach Biegu dla Dzieci organizowanego w trakcie 21. Międzynarodowego Biegu Ulicznego w Jaworznie przewidziano kilka kategorii wiekowych. Na trasie wyznaczonej na plantach przy Galenie 150 metrów przebiegną dzieci urodzone w 2010 roku i młodsze. Na dystansie 350 metrów zmierzą się roczniki 2008-2009, a 650 m przebiegną dzieci z roku 2006-2007. Najdłuższy dystans 750 m czeka na dzieciaki z roczników 2004-2005. Dziewczęta i chłopcy będą klasyfikowani osobno.

Bieg odbędzie się 27 sierpnia. Biuro zawodów czynne będzie w dzień zawodów od godz. 11.30 przed Galerią Handlową „Galena”. By wziąć udział należy zgłosić się w obecności opiekuna prawnego i okazać legitymację szkolną. Dla pierwszych 300 zawodników przewidziano okolicznościowe koszulki, a na mecie każdy otrzyma pamiątkowy medal i upominek. Udział w zawodach jest bezpłatny. Start zaplanowano o godz. 14.

 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy