Zobaczyć dźwięki i dać śmieciom drugie życie

niedziela 28 sierpnia 2016
  • Warsztaty, które odbędą się 3 września poprowadzi Asia Mina (fot. FB Galeria Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach)
    Warsztaty, które odbędą się 3 września poprowadzi Asia Mina (fot. FB Galeria Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach)
Kiedy: 
  • sobota 3 września 2016
Gdzie: Katowice
W ramach projektu „Do sztuki gotowi start!” we wrześniu odbędą się warsztaty dźwięczno-muzyczne z Asią Miną, która zabierze dzieci w podróż po różnych odgłosach, szumach i innych, nie tylko muzykalnych, dźwiękach.
Wszystkie warsztaty odbędą się 3 września. O godz. 10 dzieci poznają instrumenty perkusyjne z różnych stron świata. O 11 zagrają na instrumentach z odzysku: foli bąbelkowej, workach foliowych, peszlu, gazetach czy plastikowych kubkach. Ostatnie zajęcia odbędą się o godz. 12. Na nich konieczna będzie obecność rodziców, którzy pomogą dzieciom stworzyć organiczne instrumenty. Przekonacie się jak dźwięczne i smaczne będzie kłapanie bakłażanem, uderzanie porem i piszczenie marchewką.
 
Warsztaty są bezpłatne i dedykowane dzieciom od lat 7. Zapisy: Aneta Zasucha tel. (32) 259 90 40 wewn.13, edukacja@bwa.katowice.pl.
Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy