RoweLOVE miasto

niedziela 18 września 2016
  • "RoweLOVE Tychy" to impreza dla wszystkich miłośników rowerów (fot. foter.com)
    "RoweLOVE Tychy" to impreza dla wszystkich miłośników rowerów (fot. foter.com)
Kiedy: 
  • sobota 24 września 2016
Gdzie: Tychy
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu - to nie brzmi zbyt ciekawie. Ale właśnie z tej okazji odbędzie się nietypowa impreza „RoweLOVE Tychy”, na której bawić się będą miłośnicy rowerów w każdym wieku.

24 września w Parku Suble powinni pojawić się wszyscy fani rowerów, bo to impreza specjalnie dla nich. O 14 będzie można wziąć udział w rowerowej paradzie ulicami miasta. Wystarczy pojawić się w niebieskim ubraniu i z przystrojonym na niebiesko rowerem na parkingu Urzędu Miasta Tychy. Najlepsze niebieskie stylizacje zostaną nagrodzone, a dotarcie parady do Parku Suble o godz. 15 rozpocznie festiwal.

Tego dnia w Parku Suble nastąpi otwarcie pierwszych tyskich pumptracków, na których będziecie mogli się przejechać i wziąć udział w warsztatach pumptrackowej jazdy ze specjalistą. Swoje rowerowe umiejętności będziecie mogli wypróbować też na, przygotowanym na tą okazję, rowerowym torze przeszkód, a wiedzę techniczną wzbogacić w punkcie serwisowym. Dodatkowo będziecie mogli ozdobić swoje rowery w Strefie Kreatywnej.  Nie zabraknie też rowerowych animacji przygotowanych specjalnie dla dzieci tj. rowerowa gra planszowa XXL czy wielkie kolorowanki. 

Kategoria: Wydarzenia