Magiczny wieczór dla fanów Pottera

czwartek 13 października 2016
  • Premierze książki "Harry Potter i Przeklęte Dziecko" towarzyszyć będą liczne atrakcje (fot. mat. Media Rodzina)
    Premierze książki "Harry Potter i Przeklęte Dziecko" towarzyszyć będą liczne atrakcje (fot. mat. Media Rodzina)
Kiedy: 
  • piątek 21 października 2016 - sobota 22 października 2016
Gdzie: Katowice
Wkrótce światło dzienne zobaczy polskie tłumaczenie scenariusza „Harry Potter i przeklęte dziecko”. Ten długo wyczekiwany tytuł pojawi się w magicznych okolicznościach, nocą z 21 na 22 października.

Nowa opowieść autorstwa J.K. Rowling, Jacka Thorne’a i Johna Tiffany’ego to ósma historia w serii i pierwszy autoryzowany spektakl teatralny ze świata Harry’ego Pottera.  Opowiada o dalszych losach Harry’ego, który jest przepracowanym urzędnikiem Ministerstwa Magii, mężem oraz ojcem trójki dzieci w wieku szkolnym. Podczas gdy Harry zmaga się z natrętnie powracającymi widmami przeszłości, jego najmłodszy syn Albus musi zmierzyć się z rodzinnym dziedzictwem, którego nigdy nie chciał przyjąć...

Media Rodzina, polski wydawca scenariusza „Harry Potter i przeklęte dziecko” oraz salony Empik w dziewięciu miastach Polski zapraszają na magiczną premierę książki. Choć największe atrakcje czekają na warszawskich czytelników to w katowickim Empiku w Silesia City Center również nie zabraknie atrakcji. Premierę, która odbędzie się o północy, poprzedzą gry i zabawy, które rozpoczną się o godz. 21. Konkursy i zabawy, a także pokazy iluzji magicznej czekają na młodych czarodziejów. Każdy, kto tego wieczora kupi książkę otrzyma komplet zmywalnych tatuaży z motywami graficznymi z „Przeklętego dziecka” a jego książka oznaczona zostanie okolicznościową pieczątką.

Nie zapomnijcie swoich szat wyjściowych, różdżek i kapeluszy!

Kategoria: Wydarzenia