Wielki wyścig

środa 19 października 2016
  • Na Porankach Filmowych na dzieci czekać będzie "Tomek i Przyjaciele" (fot. mat. Multikino)
    Na Porankach Filmowych na dzieci czekać będzie "Tomek i Przyjaciele" (fot. mat. Multikino)
Kiedy: 
  • sobota 22 października 2016 - niedziela 23 października 2016
  • sobota 29 października 2016 - niedziela 30 października 2016
  • sobota 5 listopada 2016 - niedziela 6 listopada 2016
Poranki w Multikinie to czas dla najmłodszych widzów. Specjalnie dobrany repertuar i rodzinna atmosfera zachęcają by wspólnie zasiąść przed wielkim ekranem. Tym razem na maluszki czeka emocjonujący wyścig z ulubioną lokomotywą.

„Tomek i przyjaciele: Wielki wyścig” to nowy film fabularny, którego premiera będzie miała miejsce  w Multikinie. Począwszy od niedzieli, 23 października, w trzy kolejne weekendy o godz. 10.30 i 12.00 najmłodsi widzowie będą mogli oglądać Poranki Filmowe, podczas których wyświetlony zostanie ten najnowszy film o przygodach ulubionej ciuchci kilkulatków na całym świecie.

Tomek chce pojechać na Wielki Pokaz Kolejowy, ale duże lokomotywy się z niego śmieją. Mówią, że nie jest dość duży, lub szybki, lub silny, by konkurować z lokomotywami z całego świata. Ale Tomek jest zdeterminowany. Najpierw chce zmienić kształt na opływowy, ale Gruby Zawiadowca postanawia przebudować Gabrysia. Potem Tomek chce się pomalować, by wyglądać jak piękna i kolorowa Ashima z Indii, ale ten plan też się nie udaje. Dopiero gdy Tomek zrozumie, że musi być sobą i wygląda na to, że pojedzie na Pokaz, na przeszkodzie staje mu podły plan złego Dizla...

 

Szczegółowe informacje na stronie Multikina.

 

Kategoria: Wydarzenia