Święto Niepodległości na Śląskim

wtorek 8 listopada 2016
  • Układanie "żywej mozaiki" na Stadionie Śląskim to już tradycja (fot. mat. organizatora)
    Układanie "żywej mozaiki" na Stadionie Śląskim to już tradycja (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 11 listopada 2016
Gdzie: Chorzów
Tradycyjnie już w Święto Niepodległości Stadion Śląski stanie się miejscem spotkania mieszkańców województwa śląskiego. Ten wyjątkowy dzień możecie spędzić rodzinnie i w patriotycznym nastroju.

„Na Śląskim – w kształcie Polski” – pod takim hasłem odbędzie się piknik rodzinny na obiektach treningowych Stadionu Śląskiego. 11 listopada od godz. 14 rozpoczną się piknikowe atrakcje. Główną z nich będzie wspólne tworzenie „żywej mozaiki” w kształcie Polski. Wyjątkowy moment ułożenia „żywej mozaiki” uwieczniony zostanie na zdjęciu zrobionym z kilkudziesięciometrowej wysokości.

Impreza potrwa do godziny 18. Wystąpi orkiestra dęta, cheerleaders i zespoły taneczne. W trakcie trwania imprezy będzie można obejrzeć wystawę militariów, na którą złożą się wozy bojowe, broń oraz umundurowanie. Dzieci będą mogły pobawić się ze Sznupkiem, pomalować buzie i skorzystać z karuzel, trampolin i zjeżdżalni. Nie zabraknie też ciekawych prezentacji – będziecie mogli zobaczyć Policję Konną, sportowców z motorami żużlowymi oraz biathlonowe strzelanie z broni laserowej. 

Kategoria: Wydarzenia