Kreatywne tańcowanie

poniedziałek 7 listopada 2016
  • "Kreatywne tańcowanie" to warsztaty dla dzieci i ich opiekunów (fot. mat. FB Becek)
    "Kreatywne tańcowanie" to warsztaty dla dzieci i ich opiekunów (fot. mat. FB Becek)
Kiedy: 
  • sobota 12 listopada 2016
Gdzie: Bytom
Teatr ruchu i taniec współczesny stały się inspiracją dla najbliższych zajęć w Klubie Zielonej Żyrafy. Kreatywne tańce czekają nie tylko na maluchy, ale też na ich opiekunów.
Warsztaty adresowane do dzieci w wieku od 4-7 lat wraz z opiekunami, oparte będą na niestereotypowych działaniach ruchowych prowadzonych w formie zabaw łączących elementy rytmiki, tańca współczesnego i teatru ruchu z wykorzystaniem ciekawych rekwizytów.
 
Celem zajęć będzie nie tylko wyzwolenie inicjatywy ruchowej u młodych tancerzy, ale również dostarczenie im korzyści psychoruchowych płynących z aktywności utaneczniających. Taniec wpływa bowiem na kształtowanie proporcjonalnej, smukłej sylwetki, a także harmonijne funkcjonowanie wszystkich grup mięśniowych, na rozwijanie świadomości swojego ciała i emocjonalną równowagę.
 
„Kreatywne tańcowanie” odbędzie się 12 listopada o godz. 10 i 14 w Bytomskim Centrum Kultury i potrwa 2,5 h. Zajęcia poprowadzi tancerka i fizjoterapeutka Katarzyna Rybok. Bilety w cenie 15 zł można zakupić on-line.
Kategoria: Wydarzenia