Rodzinne Targi Zdrowia w Katowicach

czwartek 12 stycznia 2017
  • Pokazując powyższą grafikę będziecie mogli wejść na Targi bez konieczności stania w kolejce (fot. mat. organizatora)
    Pokazując powyższą grafikę będziecie mogli wejść na Targi bez konieczności stania w kolejce (fot. mat. organizatora)
  • Rodzinne Targi Zdrowia poprowadzi Krzysztof Ibisz (fot. Zuza Krajewska, archiwum zdjęć K. Ibisza na Fb)
    Rodzinne Targi Zdrowia poprowadzi Krzysztof Ibisz (fot. Zuza Krajewska, archiwum zdjęć K. Ibisza na Fb)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • sobota 21 stycznia 2017
Gdzie: Katowice
Ponad 100 wystawców, darmowe badania, wykłady i atrakcje dla najmłodszych – tak w skrócie zapowiadają się pierwsze katowickie Rodzinne Targi Zdrowia. Imprezę poprowadzi Krzysztof Ibisz. SilesiaDzieci.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

W trakcie Rodzinnych Targów Zdrowia, które odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym 21 stycznia, na odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji. Z porad specjalistów skorzystają rodzice maluszków, darmowe badania wykonają seniorzy, a rodzice z dziećmi dowiedzą się jak dbać o zdrowie pociech, które wezmą udział w darmowych warsztatach i zabawach.

Targi, które potrwają od 10 do 18 odwiedzi ponad 100 wystawców związanych z rynkiem farmaceutycznym i szeroko pojętym zdrowiem rodzinnym. Nie zabraknie ciekawych paneli wykładowych o chemii w żywności czy wielozmysłowej stymulacji dzieci oraz darmowych badań m.in. badanie dopplerowskie, okulistyczne czy poziomu cukru. Imprezę poprowadzi Krzysztof Ibisz, któremu na scenie głównej towarzyszyć będą liczne konkursy i pokazy.

Specjalnie z myślą o najmłodszych uczestnikach targów przygotowano pokaz karate w wykonaniu wielokrotnego Mistrza Polski Karate Kumite – Rafał Wieczorowskiego, w którym dzieci będą mogły wziąć czynny udział. Ciekawe zajęcia czekają też na fanów klocków Lego i robotów, aktywnych zabaw na trampolinach czy bawialnianych szaleństw. Ciekawą propozycją będą pokazowe zajęcia Socatots, w  których będą mogły brać udział wszystkie dzieci oraz warsztaty z zabawkami kreatywnego myślenia Thinkertoy.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Jeśli chcecie ominąć uciążliwe kolejki wystarczy, że wchodząc na teren targów pokażecie znajdującą się powyżej grafikę z darmowym biletem. Szczegółowe informacje na stronie Targów.

Kategoria: Wydarzenia