Ferie z biblioterapią

wtorek 17 stycznia 2017
  • Zajęcia dla dzieci i młodzieży organizowane w czasie ferii są bezpłatne (fot. mat. organizatora)
    Zajęcia dla dzieci i młodzieży organizowane w czasie ferii są bezpłatne (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • wtorek 17 stycznia 2017 - piątek 27 stycznia 2017
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna i filia Biblioteki Pedagogicznej we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Dąbrowie Górniczej zapraszają dzieci i rodziców na ferie z biblioterapią.

W ramach akcji odbywać się będą zajęcia logopedyczne dla dzieci od czwartego roku życia. Dla starszych dzieci zaplanowano warsztaty rozwijające umiejętności emocjonalne, zajęcia biblioterapeutyczne z wykorzystaniem metody teatrzyku kamishibai czy zajęcia czytelnicze. Z myślą o młodzieży zorganizowane zostaną warsztaty rozwojowe pogłębiające samoświadomość i zajęcia kreatywnego pisania. Szczegółowy harmonogram zajęć można znaleźć na stronie poradnia.dabrowa.pl.

Ponadto aż do 27 stycznia w Filii Biblioteki Pedagogicznej w Dąbrowie Górniczej przy ul. Legionów Polskich 69 w godz. od 10 do 14 działać będzie punkt konsultacyjny, w którym bibliotekarze prezentować będą rodzicom ciekawe formy pracy z dzieckiem wspomagających jego rozwój poprzez czytelnictwo. Uczestnicy konsultacji otrzymają bezpłatne materiały dotyczące roli książki i czytania w wychowaniu i wspomaganiu rozwoju dziecka. 

Kategoria: Wydarzenia