Spotkanie dla przyszłych mam i babć

czwartek 19 stycznia 2017
  • Konferencja dedykowana jest przyszłym i obecnym mamom oraz babciom (fot. mat. FB Zagłębiowski Instytut Matki i Noworodka)
    Konferencja dedykowana jest przyszłym i obecnym mamom oraz babciom (fot. mat. FB Zagłębiowski Instytut Matki i Noworodka)
Kiedy: 
  • sobota 21 stycznia 2017
Zagłębiowski Instytut Matki i Noworodka zaprasza na konferencję dla przyszłych mam i babć, która pozwoli poszerzyć wiedzę na temat ciąży, porodu i opieki nad niemowlęciem.

Spotkanie, które odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej 21 stycznia o godz. 11 dedykowane jest przyszłym i obecnym mamom oraz babciom, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą pojawienia się na świecie potomstwa oraz ogólnego zdrowia.

Goście poruszą ważne tematy i problemy dotyczące kobiety w każdym wieku tj. tokofobia, badania prenatalne, anestezjologia czy profilaktyka. Konferencję wzbogacą warsztaty „Nośna bliskość”, które poprowadzi MaMotka.

Udział w konferencji jest bezpłatny, w przerwie przewidziano poczęstunek, a na zakończenie konkurs dla uczestników. Zapisy tel.: 577 841 450.

Kategoria: Wydarzenia