Zwierzaki z Dobrego lasu

niedziela 29 stycznia 2017
  • Jak poradzą sobie zwierzaki w mieście? (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
    Jak poradzą sobie zwierzaki w mieście? (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
Kiedy: 
  • niedziela 5 lutego 2017
Gdzie: Katowice
Dobry las to miejsce magiczne, cudowne. Tutaj wszystkie zwierzęta żyją w zgodzie. Jednak decyzją pewnego Ministra, las ma zostać wycięty, a w jego miejscu ma zostać wybudowany… sklep!

Mieszkańcy lasu to bohaterowie spektaklu „Dobry Las”, który obejrzeć można w niedzielę 5 lutego o godz. 16 w Teatrze Gry i Ludzie.

Wszystkich mieszkańców Dobrego lasu czeka tułaczka. Łoś Grzegorz i jeż Michał także wyruszają na poszukiwanie nowego domu. Wpadają na pomysł by się przebrać za ludzi, ale co z tego wyniknie? Wszystko na pewno dobrze się skończy, a łoś i jeżyk po licznych przygodach znów znajdą się u siebie. Spektakl swoją formą zaprasza wszystkie dzieci do czynnego udziału w nim, a znane i lubiane piosenki stanowią nieodłączną część przedstawienia. Nie zabraknie dużej dawki dobrego humoru!

 Bilety w cenie 16 zł pojedynczy oraz 48 zł rodzinny (4 osoby). Szczegółowe informacje dotyczące rezerwacji biletów na stronie teatruPo spektaklu zaplanowano bal przebierańców z łosiem, jeżem i czaplą! Organizatorzy zachęcają do przyjścia w karnawałowych przebraniach. 

Podwójny bilet będziecie mogli wygrać w naszym konkursie.

Kategoria: Wydarzenia