Kreatywne budowanie z LEGO

wtorek 14 lutego 2017
  • Wydarzenia "Zbuduj z nami miasteczko LEGO" odbywać się będą w całej Polsce (fot. www.lego.com)
    Wydarzenia "Zbuduj z nami miasteczko LEGO" odbywać się będą w całej Polsce (fot. www.lego.com)
Kiedy: 
  • sobota 18 lutego 2017 - niedziela 19 lutego 2017
Gdzie: Zabrze
Dzieci uwielbiają klocki LEGO. W ramach akcji „Zbuduj z nami miasteczko LEGO” w miastach całej Polski będą odbywać się bezpłatne wydarzenia z atrakcjami dla fanów tych klocków. W ten weekend LEGO pojawią się w Zabrzu.

 

W dniach 18-19 lutego w godz. od 11 do 19 w Centrum Handlowym M1 w Zabrzu pojawią się strefy „Lego Miasteczko City” oraz „Lego Miasteczko Heartlake”. W obu strefach dzieci będą mogły swobodnie budować, a gotowe projekty wezmą udział w konkursach z nagrodami. Dziewczynki będą mogły pobawić się z przyjaciółmi z HearLake i odegrać scenki związane ze swoimi pasjami, a chłopcy wcielą się w rolę strażaka lub lotnika LEGO City. Dla najmłodszych nie zabraknie LEGO DUPLO, z których będą mogli tworzyć swoje pierwsze konstrukcje.

W tym czasie rodzice będą mogli wziąć udział w warsztatach edukacyjnych, podczas których dowiedzą się, w jaki sposób stymulować dziecięcą kreatywności i wyobraźnię, koordynację ruchową i doskonalić umiejętności manualne.

Impreza będzie również okazją do obejrzenia wystawy modeli największych zabytków Polski zbudowanych przez AFOLs – dorosłych fanów Lego.

Kategoria: Wydarzenia