Porozmawiaj o uczuciach dziecka

środa 22 lutego 2017
  • Najbliższe spotkanie Klubu Mamuśki będzie poświęcone uczuciom dziecka (fot. foter.com)
    Najbliższe spotkanie Klubu Mamuśki będzie poświęcone uczuciom dziecka (fot. foter.com)
Kiedy: 
  • poniedziałek 27 lutego 2017
Gdzie: Katowice
Klub Mamuśki zaprasza na kolejne spotkanie wszystkie obecne i przyszłe mamy, które mają ochotę zgłębić temat uczuć i emocji dziecka. Bezpłatne warsztaty poprowadzi specjalista psycholog.

Najbliższe spotkanie Klubu Mamuśki, które poświęcone będzie delikatnej psychice dziecka odbędzie się 27 lutego w godz. 18-21. Warsztat poprowadzi psycholog i trener z uprawnieniami pedagogicznymi Angelika Kaźmierczak, która w oparciu o koncepcję „Wychowania bez porażek” Thomasa Gordona omówi rolę uczuć w życiu dziecka, ich podłoże ewolucyjne, fizjologiczne i to, jak emocje oddziałują w ciele małego człowieka. Dowiecie się również co i jak mówić dziecku, by nie ranić jego uczuć, jak mówić by otworzyć i zamknąć dalszą rozmowę.

Spotkanie odbędzie się w Strefie Centralnej na Placu Sejmu Śląskiego 2 w Katowicach. Czas spędzony w gronie mam uwieczni klubowa fotograf Agnieszka Łukaszewska- Wilczek.

Spotkanie jest bezpłatne, obowiązują zapisy mailowe: katowice@klubmamuski.pl (należy w tytule podać miesiąc spotkania, a w treści imię i nazwisko).

Kategoria: Wydarzenia