Wiosenny szafing z atrakcjami

poniedziałek 6 marca 2017
  • "Szafa dzieciaka" to nie tylko kiermasz. To mnóstwo atrakcji dla dzieci i rodzin (fot. mat. organizatora)
    "Szafa dzieciaka" to nie tylko kiermasz. To mnóstwo atrakcji dla dzieci i rodzin (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 1 kwietnia 2017
Zbliża się wiosna, więc wszyscy rodzice rozmyślają nad zakupem nowych ubrań. Wiedzą o tym organizatorzy „Szafy dzieciaka”, która pozwoli Wam na zakup ciuszków w atrakcyjnych cenach oraz na sprzedaż tych, z których Wasze pociechy zdążyły już wyrosnąć.

„Szafa dzieciaka” to wydarzenie, które odbędzie się w Pałacu Kultury Zagłębia już po raz piąty. W związku ze stałym wzrostem zainteresowania zaplanowano około 80 stoisk, na których pojawią się ubrania i buty oraz zabawki, książki, nosidełka i inne akcesoria dziecięce. 1 kwietnia w godz. 10-16 będzie można nie tylko zrobić zakupy, ale również sprzedać swoje przedmioty. W tym celu należy wypełnić kartę zgłoszeniową i zapoznać się z regulaminem sprzedaży.

By dzieci uczestniczące w imprezie nie musiały się nudzić organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji. Przez cały dzień trwania imprezy otwarta będzie bawialnia z zabawami i zajęciami dla najmłodszych dzieci, a starze dzieciaki będą mogły uczestniczyć w wielkanocnych warsztatach. Tegod dnia odbędzie się koncert kameralny dla dzieci, seanse filmowe „Ozzy” i „Bociany” oraz spektakl Teatru Współczesnego w Krakowie „Dr Dolittle i jego zwierzęta”. Bilety na te wydarzenia będą kosztowały 5 i 10 zł, a zajęcia w bawialni oraz warsztaty będą darmowe. 

Szczegółowe informacje na temat „Szafy dzieciaka” znajdziecie na stronie Pałacu Kultury Zagłębia

Kategoria: Wydarzenia