Munio: Strażnik Księżyca

poniedziałek 6 marca 2017
  • W sieci kin Multikino możecie oglądać "Munio: Strażnik Księżyca" (fot. mat. Multikino Katowice)
    W sieci kin Multikino możecie oglądać "Munio: Strażnik Księżyca" (fot. mat. Multikino Katowice)
Kiedy: 
  • piątek 10 marca 2017
Na ekranach kin pojawi się niezwykły bohater, który udowodni, że jeśli masz wielkie serce i wiernych przyjaciół, nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych. W sieci Multikino możecie obejrzeć tę nową produkcję korzystając z tańszego biletu rodzinnego.

Premiera „Munio: Strażnik Księżyca” odbędzie się 10 marca. To film twórców takich hitów, jak "Mały książę" i "Kung Fu Panda", który przedstawia magiczną historię małego wesołego psotnika, Munio. Pewnego dnia ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do arcyważnego zadania – wraz z bohaterskim Stalonem mają strzec Księżyca i Słońca. Niestety zły mag wykrada Księżyc i Słońce. Munio musi wyruszyć w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż,  by przywrócić porządek na niebie!

W ramach akcji „Rodzina do kina”, rodzice mogą ze swoimi pociechami uczestniczyć w seansach familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Rodzic przy zakupie biletu dziecięcego dla dziecka, za swój bilet na ten sam film zapłaci tyle samo. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje we wszystkich kinach sieci Multikino i Silver Screen przez cały tydzień, na filmy familijne 2D i 3D do 12 roku życia. Akcja „Rodzina do kina” nie obowiązuje na wydarzenia specjalne w tym m.in. na Poranki filmowe. Bilety są dostępne w kasach kin oraz przez stronę www.multikino.pl.

Kategoria: Wydarzenia