Własne jajko Fabergé i kurczaczek z wiórków osikowych

niedziela 19 marca 2017
  • Klub Zielone Żyrafy zaprasza na wspólne tworzenie wielkanocnych dekoracji (fot. foter.com)
    Klub Zielone Żyrafy zaprasza na wspólne tworzenie wielkanocnych dekoracji (fot. foter.com)
Kiedy: 
  • sobota 25 marca 2017
Gdzie: Bytom
Nic nie wprowadza w świąteczny nastrój lepiej, niż oryginalne, ręcznie wykonane dekoracje mieszkania. Można je zrobić wspólnie z rodziną w Klubie Zielonej Żyrafy w Bytomskim Centrum Kultury.

W trakcie zajęć dzieci wraz z rodzicami lub dziadkami wykonają baranki, wykorzystując patyczki do czyszczenia uszu. Zrobią także kurczaczki z wiórków osikowych. Podczas zajęć powstaną ponadto bogato zdobione jajka, wzorowane na carskich jajkach Fabergé, a także palmy wielkanocne. W przerwach między zadaniami plastycznymi zaplanowano aktywności ruchowe, m.in. wspólne... kicanie.

Zajęcia poprowadzi Jolanta Zych, nauczycielka plastyki. Zajęcia zaplanowano 25 marca w godz. od 10 do 14 w sali kameralnej Akwarium. Udział wraz z materiałami plastycznymi kosztuje 15 zł od osoby. Rezerwacji miejsc można dokonać w kasie pod numerem tel. 32 389 31 09 w. 101 albo mailowo: info@becek.pl

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Body Worlds to wystawy, które budzą kontrowersje na całym świecie (fot. Ewelina Zielińska)

Słyszeliście już o budzącej kontrowersje na całym świecie wystawie Body Worlds Vital? Co zrobić, gdy dziecko widząc plakat prosi by na nią pójść? Czy oglądanie spreparowanych ludzkich zwłok to rozrywka dla każdego i czy naprawdę można się tam czegoś nauczyć? Postanowiliśmy to sprawdzić osobiście!

Body Worlds - kontrowersyjna wystawa oczami dziecka