Labirynt wielkanocnego zająca pomoże dzieciom

środa 29 marca 2017
  • Krzewy z labiryntu można zakupić wspierając Dom Aniołów Stróżów (fot. mat. organizatora)
    Krzewy z labiryntu można zakupić wspierając Dom Aniołów Stróżów (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 1 kwietnia 2017 - środa 12 kwietnia 2017
Gdzie: Katowice
Wielki labirynt stworzony z 200 drzewek to element świątecznej akcji charytatywnej „Szmaragdowy las”. W najbliższych dniach wśród drzewek na dzieci czekać będą gry i zabawy, a po świętach drzewka znajdą nowy dom pomagając potrzebującym.

Odwiedzając Silesia City Center w dniach 1-12 kwietnia warto zajrzeć do labiryntu, w którym skarby ukrył sam Wielkanocny Zając. Od pon do pt w godz. 15-19 oraz w weekendy od 12 do 19 dzieci będą mogły brać udział w poszukiwaniu czekoladowych jajek. W labiryncie na Placu Śląskim przygotowano dla najmłodszych również zabawy: łowienie gumowych kaczuszek i rzut marchewką. W weekendy odbywać się będą zabawy taneczno-muzyczne i malowanie buziek.

Labirynt stworzony jest m.in. z 200 tui o wysokości ok. 160 cm, które można zakupić wspomagając Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży DOM ANIOŁÓW STRÓŻÓW. Całkowity dochód ze sprzedaży tych ośmioletnich krzewów przeznaczony będzie na wsparcie dzieci i młodzieży z trudnych rodzin, korzystających z pomocy w prowadzonych przez stowarzyszenie świetlicach terapeutycznych i klubach rozwoju dzieci i młodzieży w Katowicach-Załężu oraz Chorzowie-Batorym.

By włączyć się w akcję należy wybrać drzewko i dokonać darowizny na konto Stowarzyszenia (sugerowana wysokość darowizny to minimum 35 zł za jedno drzewko) na konto:

ING Bank Śląski 36 1050 1214 10000 0022 4957 0207  

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów ul. Andrzeja 12a, 40-061 Katowice

W tytule przelewu proszę wpisać: Akcja SZMARAGDOWY LAS oraz ilość zasponsorowanych drzewek i dane kontaktowe.

Na zasponsorowanych drzewkach mogą zawisnąć specjalnie zaprojektowane tabliczki z imieniem i nazwiskiem lub nazwą firmy.

Odbiór drzewek możliwy będzie od 13 kwietnia z siedziby Domu Aniołów Stróżów w Katowicach przy ul. Gliwickiej 148. Drzewka będzie można również zakupić na allegro charytatywni: http://charytatywni.allegro.pl/o-mnie/anioly24.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Body Worlds to wystawy, które budzą kontrowersje na całym świecie (fot. Ewelina Zielińska)

Słyszeliście już o budzącej kontrowersje na całym świecie wystawie Body Worlds Vital? Co zrobić, gdy dziecko widząc plakat prosi by na nią pójść? Czy oglądanie spreparowanych ludzkich zwłok to rozrywka dla każdego i czy naprawdę można się tam czegoś nauczyć? Postanowiliśmy to sprawdzić osobiście!

Body Worlds - kontrowersyjna wystawa oczami dziecka