Wyścigi wózków dla całych rodzin

poniedziałek 3 kwietnia 2017
  • Wyścigi wózków to zawody i zabawy dla całej rodziny (fot. mat. FB BuggyGym Monika Świerklaniec)
    Wyścigi wózków to zawody i zabawy dla całej rodziny (fot. mat. FB BuggyGym Monika Świerklaniec)
Kiedy: 
  • niedziela 23 kwietnia 2017
II Międzynarodowe Wyścigi Wózków w Chodzie odbędą się wkrótce w Świerklańcu. Pod szyldem BuggyGym czeka na Was mnóstwo aktywnej zabawy.

Celem imprezy, która odbędzie się 23 kwietnia w godz. 11-14 w parku w Świerklańcu jest zachęcenie oraz aktywizowanie rodziców wraz z dziećmi do ruchu. Dzięki BuggyGym przekonacie się, że dziecko nie jest przeszkodą do prowadzenia aktywnego trybu życia, lecz dodatkową motywacją. Zawody zaplanowano w taki sposób by z atrakcji skorzystali wszyscy członkowie rodziny.

Wyścigi wózków w Chodzie na trasie stu kroków odbędą się w trzech kategoriach: dla mam, ojców oraz rodzin (dwie osoby + wózek). Poza wyścigami wózków dla rodziców odbędą się również wyścigi wózków z lalkami dla dziewczynek oraz zawody dla chłopców. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Zaplanowano też trening Nordic Walking idealny dla seniorów oraz animacje, malowanie buziek i korekcyjny tor przeszkód dla dzieci.

By wziąć udział w zawodach należy zgłosić swój udział do 18 kwietnia (ograniczona liczba miejsc) telefonicznie: 32 284-48-53 wew. 55 lub 501-800-146. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na stronie wydarzenia.

Tego dnia zawody odbędą się również w innych miastach regionu takich jak: Bielsko-Biała, Chorzów, Rybnik i Tychy. Informacje o nich znajdziecie na stronie BuggyGym

Kategoria: Wydarzenia