Biathlon dla każdego

wtorek 18 kwietnia 2017
  • Zdjęcie z ostatniej edycji zawodów "Biathlon dla każdego" (fot. Archiwum Stadion Śląski Sp. z o.o.)
    Zdjęcie z ostatniej edycji zawodów "Biathlon dla każdego" (fot. Archiwum Stadion Śląski Sp. z o.o.)
Kiedy: 
  • sobota 22 kwietnia 2017
Gdzie: Chorzów
Rusza kolejna edycja zawodów "Biathlon dla każdego", która pojawi się w kilku miastach regionu oraz kilkunastu miastach Polski. W najbliższą sobotę możecie spróbować swoich sił w biathlonie na Stadionie Śląskim.

Imprezę „Biathlon dla każdego”, która odbędzie się w sobotę 22 kwietnia, organizuje Polski Związek Biathlonu oraz Stadion Śląski. W zawodach mogą bezpłatnie wziąć osoby w każdym wieku, również dzieci. Celem imprezy jest zachęcenie okolicznych mieszkańców do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Wszyscy uczestnicy zawodów będą strzelać z całkowicie bezpiecznej broni laserowej.

Najmłodsi biathloniści wystartują w grupie złożonej z rocznika 2010 i młodszych, w kolejnych rocznikach chłopcy i dziewczynki będą startowali osobno. Dla zwycięzców w każdej grupie wiekowej przewidziano medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wyróżnienia otrzymają też najstarszy oraz najmłodszy uczestnik imprezy.

Biuro zawodów czynne będzie od godz.9. Start pierwszych uczestników zaplanowano na godz.10. By wziąć udział w zawodach należy zarejestrować się poprzez stronę www.biathlon.com.pl lub www.stadionslaski.pl. Tam też znajdziecie szczegółowy regulamin zawodów.  

Kategoria: Wydarzenia