Bezpłatne warsztaty z "Mamo, to ja"

poniedziałek 24 kwietnia 2017
  • Na warsztaty "Mamo, to ja" możecie zabrać swoje pociechy (fot. mat. organizatora)
    Na warsztaty "Mamo, to ja" możecie zabrać swoje pociechy (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • czwartek 27 kwietnia 2017
Tej wiosny bezpłatne warsztaty „Mamo, to ja” odbędą się w 25 miastach Polski. Specjaliści z różnych dziedzin odpowiedzą przyszłym i obecnym rodzicom na wiele ważnych pytań.

Warsztaty organizowane przez magazyn „Mamo, To Ja” przy współpracy z partnerami (m.in.Enfamil, Enfamama klub, Lego Duplo, Fisher Price) to spotkania, które odbywają się w dwóch blokach. Pierwszy z nich dedykowany jest kobietom w ciąży, drugi rodzicom niemowląt. W czwartek 27 kwietnia eksperci i specjaliści poprowadzą warsztaty w Bielsku-Białej. By wziąć w nich udział wystarczy zapisać się poprzez formularz rejestracyjny.

W godz. 10.30-14.30 będziecie mogli wziąć udział w bloku warsztatów „Jestem mamą” dla rodziców dzieci do pierwszego roku życia. Wsród poruszonych tematów znajdziecie porady na temat żywienia małych dzieci, sposobów na zapewnienie maluszkowi zdrowego snu oraz najważniejsze informacje na temat szczepień i zdrowia dziecka. Uczestnicy dowiedzą się też jak udzielić dziecku pierwszej pomocy np. w przypadku zakrztuszenia oraz jak wspierać jego rozwój w trakcie kreatywnej zabawy. Rodzice mogą uczestniczyć w warsztatach z maluszkami. Organizatorzy zadbali o kącik zabaw dla najmłodszych i przewijaki wyposażone w pieluszki i chusteczki.

Blok dla kobiet w ciąży rozpocznie się o godz. 17, a zakończy o 20.30. Poruszone zostaną tematy żywienia niemowląt, bankowania krwi pępowinowej, zdrowego snu niemowlęcia i szczepień. Przyszłe mamy dowiedzą się też jak zadbać o bezpieczeństwo swoje i rodziny w podróży oraz jak w naturalny sposób zadbać o swoje zdrowie w ciąży.

Warsztaty odbędą się w Bielsku-Białej w Hotelu Qubus przy ul. Mostowej 2. Wszyscy uczestnicy otrzymają upominki, odbędą się również konkursy.  Więcej informacji i relacje z poprzednich warsztatów znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia