O Lewym i innych gwiazdach sportu [WIDEO]

czwartek 4 maja 2017
  • Film „110%” Agnieszki Goli-Rakowskiej opowiada o największych gwiazdach polskiego sportu (fot. foter.com)
    Film „110%” Agnieszki Goli-Rakowskiej opowiada o największych gwiazdach polskiego sportu (fot. foter.com)
Kiedy: 
  • czwartek 11 maja 2017
Gdzie: Tychy
Tyska Galeria Sportu zaprasza na film dokumentalny o Robercie Lewandowskim i kilkunastu innych wybitnych polskich sportowcach. To prawdziwa gratka dla małych i dużych fanów piłki nożnej, ale i kolarstwa górskiego, skoków narciarskich czy rajdów samochodowych.

Film pt. „110%” Agnieszki Goli-Rakowskiej przedstawia codzienne życie najwybitniejszych polskich sportowców, m.in. Roberta Lewandowskiego, Adama Małysza, Karola Bieleckiego, Rafała Sonika, Mai Włoszczowskiej, Anity Włodarczyk i Tomasza Majewskiego. To opowieść o marzeniach, pasji, odwadze i smaku zwycięstwa. Z pewnością powinny go zobaczyć dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. Film będzie można obejrzeć w ramach cyklu „Druga strona medalu” 11 maja o godz. 18 w Tyskiej Galerii Sportu (Stadion Miejski w Tychach). Wstęp jest bezpłatny.

Warto przyjść pół godziny wcześniej i zwiedzić interaktywną wystawę sportu znajdującą się w galerii. Swoje miejsce mają tu najważniejsze trofea wywalczone przez tyskich sportowców oraz ich sprzęt i pamiątki. W Alei Gwiazd zachwycają efektowne zdjęcia największych sław sportu, zwiazanych z Tychami, m.in. Mariusza Czerkawskiego, Arkadiusza Sobeckiego czy Arkadiusza Milika. Posłuchać można również stadionowych przyśpiewek kibiców i komentarzy znanych dziennikarzy sportowych, strzelić gola do hokejowej bramki, obejrzeć fragmenty legendarnych zwycięstw czy przejrzeć interaktywny sportowy komiks.

Kategoria: Wydarzenia