Uśmiechnij się Polsko

piątek 5 maja 2017
  • W weekend 6-7 maja rusza ogólnopolski festiwal "Uśmiechnij się Polsko" (fot. foter.com)
    W weekend 6-7 maja rusza ogólnopolski festiwal "Uśmiechnij się Polsko" (fot. foter.com)
Kiedy: 
  • sobota 6 maja 2017 - niedziela 7 maja 2017
Gdzie: Zabrze
Uśmiechów jest wiele, czy Twój jest najpiękniejszy? Niebawem się o tym przekonamy - w weekend 6-7 maja rusza II edycja ogólnopolskiego festiwalu „Uśmiechnij się Polsko”. Spotkania z Drużyną Uśmiechu rozpoczną się od Zabrza.

W godz. od 11 do 17 w centrum handlowym Platan będzie można skorzystać z nauki instruktażu mycia zębów - na specjalnych fantomach, dzieci i dorośli będą mogli nauczyć się metod prawidłowego szczotkowania zębów. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami. Będzie malowanie twarzy, studio kolorowych włosów, gra w dmuchanego darta, fotostandy, gry planszowe XXL, modelowanie baloników. Jednym z najważniejszych elementów spotkania będzie konkurs na Najpiękniejszy Uśmiech Zabrza. Głosowanie odbędzie się na facebooku. Na zwycięzcę czeka nagroda w postaci szczoteczki elektrycznej oraz tytuł najpiękniejszego uśmiechu w Zabrzu.

Organizatorzy festiwalu dodatkowo przygotowali konkurs dla zabrzańskich przedszkoli- na najbardziej uśmiechniętą grupę przedszkolną. Nagrodą w konkursie będzie sesja zdjęciowa w przedszkolu wykonana przez Studio Fotograficzne Bajkowa Migawka oraz indywidualne spotkanie z instruktażem mycia zębów. Szczegóły konkursu dostępne są tutaj.

Organizatorem Konkursu jest Instytut Kreatywności i Biznesu.

Kategoria: Wydarzenia