Z Mikołajkiem w krainie słodkości

wtorek 9 maja 2017
  • Uczestnicy warsztatów wykonają francuskie desery rodem z książek o Mikołajku (fot. foter.com)
    Uczestnicy warsztatów wykonają francuskie desery rodem z książek o Mikołajku (fot. foter.com)
  • Warsztaty kulinarne „Z Mikołajkiem w krainie słodkości” organizowane są w ramach 13. Sosnowieckich Dni Literatury (fot. mat. organizatora)
    Warsztaty kulinarne „Z Mikołajkiem w krainie słodkości” organizowane są w ramach 13. Sosnowieckich Dni Literatury (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • środa 17 maja 2017
Gdzie: Sosnowiec
Dla wszystkich łasuchów Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu przygotowała pyszne warsztaty kulinarne. Odbywać się będą pod okiem profesjonalnego cukiernika – Mikołaja Baryłki.

Uczestnicy warsztatów przygotują zachwycające francuskie desery rodem z książek o sympatycznym Mikołajku. Wesołym zajęciom praktycznym towarzyszyć będzie francuska muzyka i czytanie najapetyczniejszych fragmentów książek René Goscinny'ego i Jean-Jacques'a Sempé.

Impreza stanowi część programu 13. Sosnowieckich Dni Literatury (nie tylko) dla dzieci, dofinansowanych ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zachęcamy do zapoznania się z krótkim regulaminem warsztatów.

Warsztaty pt. „Z Mikołajkiem w krainie słodkości” odbędą się 17 maja o godz. 16.30 w restauracji Magiel Kulinarny przy ul. ul. Warszawskiej 5 a (odbiór dzieci przez rodziców/opiekunów przewidziany jest na godz. 19). W imprezie mogą brać udział dzieci w wieku 9-15 lat.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia