Szajbus i Pingwiny, a może Paddington

czwartek 11 maja 2017
  • Kadr z filmu Szajbus i Pingwiny (fot. mat. Centrum Sztuki Filmowej Kino Kosmos)
    Kadr z filmu Szajbus i Pingwiny (fot. mat. Centrum Sztuki Filmowej Kino Kosmos)
Kiedy: 
  • niedziela 14 maja 2017
  • niedziela 21 maja 2017
  • niedziela 28 maja 2017
Gdzie: Katowice
Kino Kosmos zaprasza na cykl filmów familijnych w ramach akcji „Rodzina do kina”. Przed każdym seansem na najmłodszych czekają dodatkowe atrakcje.

W programie cyklu „Rodzina do kina” w maju:

14 maja

Szajbus i Pingwiny (reż. Stuart McDonald), 95 min.

Bardzo pozytywne kino familijne. Akcja rozgrywa się w okolicach miasteczka Warrnambool, gdzie mieści się rezerwat pingwinka małego. Nieloty zagrożone są przez buszujące po okolicy lisy i bezpańskie psy. Na pomoc ma im przyjść owczarek Szajbus. Pies nie ma najlepszej opinii w okolicy, tak więc opieka nad pingwinami ma pomóc mu się zrehabilitować.

21 maja

Biuro detektywistyczne Lessego i Mai. Stella Nostra | reż. Pontus Klänge, Walter Söderlund, Szwecja 2015, 71 min.

Bohaterowie popularnej serii książek po raz pierwszy na ekranach polskich kin. Tym razem dwójka małych detektywów ma rozwiązać sprawę zaginięcia drogocennego klejnotu – Stella Nostra. Warunki pracy nie będą łatwe, gdyż w miasteczku, w którym trwa śledztwo rządzą dwie mafijne rodziny totalnie ze sobą skłócone.

28 maja

Paddington | reż. Paul King, Francja, Wielka Brytania 2014, 95 min

Film o słynnym misiu w kapeluszu i niebieskim palcie, znanym z serii książek Michaela Bonda. Paddington przybywa do Londynu z peruwiańskiej puszczy. W gwarnej, zabieganej metropolii szuka przyjaciół i w końcu trafia na rodzinę państwa Brownów. Od tego momentu ich życie wywróci się do góry nogami.

Wszystkie niedzielne seanse rozpoczynają się o godz. 16, ale warto przyjść na nie półtorej godziny wcześniej i skorzystać z atrakcji, jakie przygotowała dla dzieci grupa specjalistów z „Pierwszego piętra”.

Bilety są w cenie: 14 zł – normalny i 12 zł – ulgowy.
 

Na naszym portalu, na każdy z ww. filmów będzie można wygrać podwójne wejściówki. Zapraszamy do działu konkursy.

Kategoria: Wydarzenia