Trzej muszkieterowie na Dzień Matki

czwartek 18 maja 2017
  • Zaproszenia na "Trzech Muszkieterów" można odebrać w odpowiednim wydziale Urządu Miasta w Będzinie (fot. mat. organizatora)
    Zaproszenia na "Trzech Muszkieterów" można odebrać w odpowiednim wydziale Urządu Miasta w Będzinie (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 29 maja 2017
Gdzie: Będzin
Jak spędzić Dzień Matki? Najlepiej kulturalnie! Zachęca do tego Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie, który w prezencie z okazji ich święta wystawi dla mam i dzieci bezpłatny spektakl „Trzej muszkieterowie”.

Przedstawienie na podstawie powieści Alexandra Dumasa to spektakl Jakuba Kasprzaka, wielokrotnie nagradzanego dramatopisarza dla dzieci i młodzieży. Jak przystało na adaptację powieści płaszcza i szpady, na scenie nie zabraknie intryg, pojedynków i pogoni. Muszkieterowie, którzy w życiu kierują się hasłem „Jeden za wszystkich i wszyscy za jednego”, ruszą na pomoc królowej Annie, by nie pozwolić na zdemaskowanie jej przez podłego kardynała Richelieu. Akcja jest wartka, na scenie dużo się dzieje, aktorzy nie pozwalają widzom się nudzić.

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci powyżej czwartego roku życia i ich mam, które odebrać mogą jedno z 50 bezpłatnych zaproszeń w Wydziale Promocji, Kultury, Sportu i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Będzinie.

Przedstawienie rozpocznie się 29 maja o godz. 17 w Teatrze Dzieci Zagłębia. Zaprasza Łukasz Komoniewski, prezydent Będzina.

Kategoria: Wydarzenia