Tydzień dziecięcych atrakcji

wtorek 23 maja 2017
  • "Tydzień Dziecka" to siedem dni bezpłatnych atrakcji dla dzieci na Górce Środulskiej (fot. mat. organizatora)
    "Tydzień Dziecka" to siedem dni bezpłatnych atrakcji dla dzieci na Górce Środulskiej (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 26 maja 2017 - czwartek 1 czerwca 2017
Gdzie: Sosnowiec
W Sosnowcu nie obchodzi się Dnia Dziecka. Zamiast tego, kolejny raz, dzieciaki mogą świętować przez wiele dni. „Tydzień Dziecka” to codzienne atrakcje dla rodzin na Górce Środulskiej.

Świętowanie „Tygodnia Dziecka” rozpocznie się 26 maja od godz. 16. Tego dnia atrakcje przygotowano głównie dla ojców z dziećmi, którzy w szalonych, rodzinnych konkurencjach będą mogli wygrać prezenty swoich mam.

Sobota będzie okazją do poznania miejskich superbohaterów. Od godz. 11 będziecie mogli poznawać tajemnice policjantów, strażaków i ratowników. Symulacja dachowania samochodu, aikido czy bajki na telebimie zagwarantują zabawę całym rodzinom.

Finałem akcji będzie niedzielny Smefrny Dzień. Na Górce Środulskiej stanie dmuchana Wioska Smerfów, a wśród wielu atrakcji znajdziecie m.in. koncert Fasolek, loty balonem, tor przeszkód i pokazy naukowe.

Od poniedziałku do czwartku dzieciaki będą mogły korzystać z bezpłatnej ścianki wspinaczkowej, dmuchanej zjeżdżalni, bramki celnościowej, animacji i seansów na telebimie. Dodatkowo w Dzień Dziecka odbędą się występy przedszkolne, pokazy naukowe oraz zabawa taneczna.

Szczegółowy plan wydarzeń na stronie "Tygodnia Dziecka".

Kategoria: Wydarzenia