Ogrodowy Dzień Matki i Dziecka

wtorek 23 maja 2017
  • W Śląskim Ogrodzie Botanicznym czekają na Was atrakcje z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka (fot. foter.com)
    W Śląskim Ogrodzie Botanicznym czekają na Was atrakcje z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka (fot. foter.com)
Kiedy: 
  • piątek 26 maja 2017 - czwartek 1 czerwca 2017
Gdzie: Radzionków
„TyDzień Matki, TyDzień Dziecka” to hasło, które będzie towarzyszyć siedmiu dniom atrakcji w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Radzionkowie. Zadbacie o zdrowie, zrelaksujecie się i spędzicie rodzinnie czas.

Dzień Matki będzie okazją do spróbowania swoich sił w BuggyGym, czyli treningach na świeżym powietrzu dla mam z dziećmi w wózkach. Trening rozpocznie się o 10, a po nim dowiecie się jak wspierać prawidłowy rozwój dziecka i poćwiczycie jogę.

Sobota będzie Dniem Zdrowia. Dzieci wezmą udział w zajęciach z gimnastyki korekcyjnej, a mamy wezmą udział w upiększających zabiegach i poznają sekret naturalnych kosmetyków.

Sportowa niedziela upłynie na rodzinnej sztafecie ogrodowej, która rozpocznie się o godz. 15. Kolejne dni będą okazją do poznania pracy ogrodników oraz spacerów z przewodnikiem, a w środę i czwartek w atrakcjach dla dzieci będą mogli wziąć uczniowie z Radzionkowa. 

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie ŚOB w Radzionkowie. Wszystkie atrakcje są bezpłatne, a na niektóre z nich należy się zapisać.

Kategoria: Wydarzenia