Koncert Arki Noego na Dzień Dziecka

wtorek 30 maja 2017
  • Arka Noego na Przystanku Woodstock (fot. archiwum zdjęć na Fb zespołu)
    Arka Noego na Przystanku Woodstock (fot. archiwum zdjęć na Fb zespołu)
Kiedy: 
  • czwartek 1 czerwca 2017
Gdzie: Żory
„Nie boję się, gdy ciemno jest” lub „Taki duży, taki mały możesz świętym być” – kto z nas nie zna tych słów piosenek najpopularniejszego zespołu dziecięcego – Arki Noego. Niebawem premiera nowej płyty, a wraz z nią duży koncert w Miasteczku Westernowym Twinpigs. Kiedy? Oczywiście 1 czerwca!

Zespół powstał w 1999 r., gdy na potrzeby uświetnienia pielgrzymki papieża Jana Pawła II stworzyli i wykonali utwór „Tato” („Nie boję się, gdy ciemno jest”). Wkrótce nagrali kolejne przeboje składające się na pierwszą płytę „A GU GU”. W zespole gra 8 muzy­ków, w tym założyciel Robert Frie­drich – gita­rzy­sta, kom­po­zy­tor, związany dawniej m.in. z zespołami Acid Drin­kers i Turbo oraz od 12 do 15 dzieci. W sumie przez te wszystkie lata, przez zespół „przewinęła się” setka dzieci. Powstawały kolejne płyty, a dzieciaki wraz ze swoimi starszymi kolegami po fachu, koncertowały po całej Polsce. Miały też turnée za granicą, m.in. w USA.

W czwartek, 1 czerwca, w Miasteczku Westernowym Twinpigs w Żorach odbędzie się koncert promujący nową płytę Arki Noego.
Bilety w cenie: ulgowy (dla dzieci) – 25 zł i normalny – 35 zł są do nabycia online na stronie Miasteczka lub stacjonarnie w Hotelu Texas, Parku Wodnym Aquarion i sieci salonów Empik.

Bilet upoważnia do korzystania z atrakcji Westernowego Parku Rozrywki Twinpigs już od godz. 10. Koncert rozpocznie się o godz. 17 i potrwa do 18.30.

 

Kategoria: Wydarzenia