Nowy Klub Mamy

czwartek 8 czerwca 2017
  • Pierwsze spotkanie Klubu Mam zaplanowano na 22 czerwca (fot. mat. organizatora)
    Pierwsze spotkanie Klubu Mam zaplanowano na 22 czerwca (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 22 czerwca 2017
Gdzie: Radzionków
Na śląskiej mapie pojawi się kolejne miejsce spotkań dla mam. Będzie to miejsce wyjątkowe, które po rozmowach w klubie zachęci do wspólnych spacerów.

Klub mam to inicjatywa Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Radzionkowie, która wystartuje 22 czerwca. Na bezpłatne spotkania w Regionalnej Stacji Edukacji Ekologicznej przy ul. Księżogórskiej 90a mogą się wybrać wszystkie chętne mamy wraz ze swoimi pociechami oraz kobiety oczekujące potomstwa.

Celem klubu jest stworzenie okazji do wyjścia z domu i oderwania się od codziennych obowiązków oraz do dobrej zabawy i mile spędzonego czasu. W planach są ponadto tematyczne zajęcia oraz pogadanki. Spotkania będą odbywać się w przestronnej auli, zadbano o obecność przewijaków i zabawek.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 czerwca o godz. 11.30. Prowadzącą będzie Aleksandra Gabor (MamOla), która z sukcesem prowadzi Klub Chorzowskich Mam, jest też Doradcą Noszenia w Chustach i Nosidłach Miękkich ClauWi® po kursie zaawansowanym, Doulą, Instruktorem Masażu Shantala, Promotorem Karmienia Piersią i Żywności Prozdrowotnej.

Szczegółowe informacje na stronie Ogrodu oraz pod numerem telefonu: 534 99 45 77 lub 536 330 776.

Kategoria: Wydarzenia