Rycerze i damy dworu

niedziela 18 czerwca 2017
  • "Rycerze i damy dworu" to hasło pod jakim odbędzie się niedzielny festyn biblioteczny w Filii nr 28 (fot. mat. organizatora)
    "Rycerze i damy dworu" to hasło pod jakim odbędzie się niedzielny festyn biblioteczny w Filii nr 28 (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 25 czerwca 2017
Gdzie: Katowice
Festyn biblioteczny nie musi oznaczać jedynie głośnego czytania na kocyku. Ten, który odbędzie się w niedzielę będzie prawdziwą podróżą w czasie pełną przygód i zabawy.

VI Festyn Biblioteczny w Filii nr 28 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach odbędzie się 25 czerwca pod hasłem „Rycerze i damy dworu”.

W godz. 15.30 - 19.30 do zabawy zaprosi dzieci Bractwo Rycerskie Chorągwi i Rycerstwa Ziemi Śląskiej, które poprowadzi warsztaty tańca średniowiecznego oraz zabawy plebejskie, a także zorganizuje pokaz walk i turniej rycerski. W programie również zagadki literackie dla całych rodzin, zabawy sprawnościowe dla dzieci i malowanie twarzy. Ciekawą atrakcją będzie konkurs z nagrodami na najciekawsze przebranie nawiązujące do średniowiecznej tematyki.

Filia nr 28 znajduje się przy ul. Uniczowskiej 36. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia