Mamo, jesteś najważniejsza

poniedziałek 26 czerwca 2017
  • Klub Mamuśki zaprasza na bezpłatne spotkanie w czwartek 29 czerwca (fot. mat. organizatora)
    Klub Mamuśki zaprasza na bezpłatne spotkanie w czwartek 29 czerwca (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 29 czerwca 2017
Gdzie: Katowice
Jesteś mamą, której potrzeby są zawsze na samym końcu? Dajesz z siebie 120% normy i wciąż masz mnóstwo na głowie? Zatrzymaj się na chwilę i usiądź na spotkaniu Klubu Mamuśki.

Ostatnie przed wakacjami spotkanie Klubu Mamuśki odbędzie się 29 czerwca w godz. 18-21. Jego tematem będzie „Poczucie własnej wartości”.

Gościem spotkania będzie Angelika Kaźmierczak, zaprzyjaźniona z klubem psycholog, logopeda, trener z uprawnieniami pedagogicznymi. Wśród innych wspaniałych mam spędzisz miło czas, zobaczysz siebie w innym świetle, przypomnisz sobie jakie masz atuty i z jak wielu rzeczy możesz być dumna.

Spotkanie odbędzie się w Kawiarni Fotograficznej, która znajduje się przy ul. PCK 19 w Katowicach.

Obowiązują zapisy: katowice@klubmamuski.pl

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. foter.com

Rodzicielstwo  jest przygodą bardzo ryzykowną i w sumie pozbawioną gwarancji sukcesu.  Nie ma przepisu na dobre wychowanie, nie ma jednoznacznych zasad mówiących o tym, jak postępować z dzieckiem.  Początkowe przekonanie rodziców o własnych możliwościach dość szybko ustępuje miejsca frustracji i zniechęceniu. Jak tego uniknąć? Jak sobie z tym poradzić? Przede wszystkim próbując zrozumieć – dziecko i samych siebie.

Wypalenie, brak cierpliwości – trudno być rodzicem