Rolkowisko w MCK

środa 26 lipca 2017
  • Rolkowisko to jedna z atrakcji organizowanych przez Spodek i MCK w trakcie tegorocznego lata (fot. mat. organizatora)
    Rolkowisko to jedna z atrakcji organizowanych przez Spodek i MCK w trakcie tegorocznego lata (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • wtorek 25 lipca 2017 - piątek 28 lipca 2017
  • wtorek 1 sierpnia 2017 - piątek 4 sierpnia 2017
  • wtorek 8 sierpnia 2017 - piątek 11 sierpnia 2017
  • środa 16 sierpnia 2017 - piątek 18 sierpnia 2017
Lato to czas, w którym nie trzeba zachęcać do aktywności. Gdyby jednak, upały były zbyt uciążliwe lub deszcz pokrzyżowałby Wam plany, mamy dla Was alternatywę - rolkowisko.

We wtorki, środy, czwartki i piątki (4 lipca- 18 sierpnia) 2500 m2 hali Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach zamieniać się będzie w rolkowisko. Poza gładką nawierzchnią znajdziecie tam również skocznie kicker, practice rail, grind box i inne skateparkowe wyposażenie. Będzie ono dostosowane do możliwości zarówno doświadczonych amatorów jazdy ekstremalnej, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z rolkami czy deskorolką.

Zabawa na rolkowisku to koszt 5 zł za dzień. Osoby, które nie będą jeździły np. rodzice nie płacą za wstęp. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać oświadczenie podpisane przez opiekuna prawnego o stanie zdrowia, a wszyscy jeżdżący na rolkach lub deskorlokach muszą mieć kaski i ochraniacze.

Organizatorzy zadbali by osoby chcące szkolić swoje umiejętności miały taką możliwość. Dwa razy w tygodniu będą odbywać się warsztaty prowadzone przez zawodowych instruktorów w cenie 30 złotych od osoby za 2 godziny zajęć.

 

Kategoria: Wydarzenia