Wakacyjne spotkania dla mam

wtorek 18 lipca 2017
  • "Mamy coś dla mamy" to wakacyjne spotkania na BioBazarze Huta Baildon dedykowane wszystkim mamom (fot. mat. organizatora)
    "Mamy coś dla mamy" to wakacyjne spotkania na BioBazarze Huta Baildon dedykowane wszystkim mamom (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • środa 26 lipca 2017
  • środa 2 sierpnia 2017
  • środa 9 sierpnia 2017
Gdzie: Katowice
Letnie środy na BioBazarze będą należeć do mam. To dla nich przygotowane będą ciekawe spotkania, przyjemna altana w ogrodzie i miejsce zabaw dla dzieci.

W środy od 21 czerwca do końca wakacji na terenie BioBazar Huta Baildon pojawiać się będzie strefa mam. W godz. 12-14 ogródek BioBazaru będzie przestrzenią dedykowaną kobietom, które są albo planują zostać mamami. W ogrodzie znajdziecie tunele i piaskownicę z zabawkami dla dzieci, zadaszanoną altanę, przewijak oraz leżaki. W wypadku niepogody zaplanowane zajęcia odbywać się będą we wnętrzach BioBazaru.

Udział w każdym spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy. W spotkaniach mogą brać również inne osoby zainteresowane tematem, a mamom mogą towarzyszyć dzieci. Zapisy odbywają się drogą mailową: warsztaty@biobazar.com.pl z dopiskiem „Mamy Katowice”, datą i tematem spotkania.

Poniżej prezentujemy harmonogram najbliższych spotkań:

26 lipca “Babciu, ale mama mówiła, że…” – sztuka wychowania na własnych zasadach. O komunikacji i o tym, co dla nas ważne opowie Agnieszka Węgiel - psycholog, coach, psychodietetyk i autorka bloga "Na własnych zasadach”. 

2 sierpnia „BLW - czyli jak wychować kulinarnego odkrywcę”. Tajniki metody Bobas Lubi Wybór odkryje przed Wami Ola Gabor, czyli MamOla, która jest promotorką karmienia piersią i BLW.

9 sierpnia „Uczucia dziecka”. Warsztaty z psychologiem i logopedą Angeliką Kaźmierczak, na których dowiecie się jak budować głębsze i cieplejsze relacja z dziećmi oraz bliskimi.

Kategoria: Wydarzenia