Objazdowe kino

środa 2 sierpnia 2017
  • W repertuarze kina objazdowego znajdziecie też filmy dla dzieci i propozycje familijne (fot. mat. organizatora)
    W repertuarze kina objazdowego znajdziecie też filmy dla dzieci i propozycje familijne (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 4 sierpnia 2017 - sobota 5 sierpnia 2017
  • piątek 11 sierpnia 2017 - poniedziałek 14 sierpnia 2017
Tarnogórskie Centrum Kultury wpadło na świetny pomysł i z projekcjami filmów ruszyło w miasto. W programie wieczornych seansów pojawią się również propozycje dla najmłodszych.

Plenerowe kina stały się bardzo popularne. Po upalnym dniu, miło jest zasiąść na trawie czy leżaku i zrelaksować się przy dobrym filmie. W Tarnowskich Górach plenerowe seanse pojawią się w różnych dzielnicach miasta, a szeroki wachlarz tytułów pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

W repertuarze pojawiły się również filmy i animacje dla dzieci. 4 sierpnia na boisku Zgody przy ul. Staszica obejrzycie film „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii”, a 5 sierpnia na boisku Gimnazjum nr 3 „Artura i Minimki”. Rodzinny hit „Lego Przygoda” zobaczycie 11 sierpnia na placu przed SP nr 15, a dzień później na Boisku Górnika Bobrowniki będzie czekać na Was „Gra Endera”. 13 i 14 sierpnia będziecie mogli zaplanować rodzinny wieczór dzięki tytułom dla całej rodziny: „Królestwo” na Boisku SP nr 5 oraz „Jeździec Wielorybów” przy TCK Optaowice.

Wszystkie seanse rozpoczynają się o godz. 20. Wstęp wolny. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą leżaka lub koca.

Kategoria: Wydarzenia