Zwierzęca przygoda A'Mateusza

czwartek 24 sierpnia 2017
  • Przedstawienie pt. "Zwierzęca przygoda A'Mateusza" będzie można obejrzeć 31 sierpnia w Katowicach (fot. mat. Centrum Organizacji Pozarządowych - Katowice)
    Przedstawienie pt. "Zwierzęca przygoda A'Mateusza" będzie można obejrzeć 31 sierpnia w Katowicach (fot. mat. Centrum Organizacji Pozarządowych - Katowice)
Kiedy: 
  • czwartek 31 sierpnia 2017
Gdzie: Katowice
To tytuł kukiełkowo-muzycznego przedstawienia, które pomoże młodemu widzowi poradzić sobie z lękami, zyskać wiarę w siebie oraz zrozumieć dlaczego każdy z nas jest inny i wyjątkowy. To świetna propozycja tuż przed pełnym wyzwań nowym rokiem szkolnym.

Na przedstawienie pt. „Zwierzęca przygoda A'Mateusza” zaprasza  „Lufcik na korbkę” oraz Centrum Organizacji Pozarządowych. Odbędzie się w czwartek, 31 sierpnia, o godz. 11 w Katowicach przy ul. Kopernika 14. Jest przeznaczone dla widzów w wieku od 3 do 9 lat. Spotkanie z A’Mateuszem i jego zwierzakami jest bajką-pomagajką, w której nowe aranżacje znanych piosenek w wesoły sposób oswajają różne straszki i smuteczki. Występują aktorzy kolektywu teatralnego „Lufcik na Korbkę”: Katarzyna Pawłowicz i Olaf Józefoski.

Zainteresowani obejrzeniem bajki proszeni są  kontakt z organizatorami pod numerem tel. 533 367 789.

 

Kategoria: Wydarzenia