MCDM potrwa dłużej

wtorek 29 sierpnia 2017
  • "Mamy coś dla mam" to środowe spotkania dla rodziców na BioBazarze (fot. mat. organizatora)
    "Mamy coś dla mam" to środowe spotkania dla rodziców na BioBazarze (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • środa 6 września 2017
  • środa 13 września 2017
Gdzie: Katowice
„Mamy coś dla mam” to wakacyjne spotkania dla rodziców na BioBazarze, które cieszyły się sporym zainteresowaniem. Dlatego wydarzenia z cyklu MCDM odbędą się także we wrześniu.

W środy na terenie BioBazar Huta Baildon w Katowicach pojawia się strefa mam. W godz. 12-14 ogródek BioBazaru staje się przestrzenią dedykowaną kobietom, które są albo planują zostać mamami. W ogrodzie znajdziecie tunele i piaskownicę z zabawkami dla dzieci, zadaszoną altanę, przewijak oraz leżaki. W wypadku niepogody zaplanowane zajęcia odbywać się będą we wnętrzach BioBazaru.

Udział w każdym spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy. W spotkaniach mogą brać udział również inne osoby zainteresowane tematem, a mamom mogą towarzyszyć dzieci. Zapisy odbywają się drogą mailową: warsztaty@biobazar.com.pl z dopiskiem „Mamy Katowice”, datą i tematem spotkania.

Poniżej prezentujemy harmonogram najbliższych spotkań:

6 września - powtórka tematu „Uczucia dziecka”. Warsztaty z psychologiem i logopedą Angeliką Kaźmierczak, na których dowiecie się jak budować głębsze i cieplejsze relacja z dziećmi oraz bliskimi.

13 września - powtórka „Darmowe badania logopedyczne Psychologo”. Konsultacje przeprowadzone będą z dziećmi w każdym wieku i w przyjaznej atmosferze. Pozwolą one na ocenę czy dziecko potrzebuje pomocy logopedy lub innego specjalisty.

Kategoria: Wydarzenia