Buduj z Bobem Budowniczym

piątek 8 września 2017
  • Bob Budowniczy odwiedzi CH FORUM 9-10 września (fot. mat. organizatora)
    Bob Budowniczy odwiedzi CH FORUM 9-10 września (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 9 września 2017 - niedziela 10 września 2017
Gdzie: Gliwice
Bob Budowniczy to bohater uwielbiany przez wszystkie przedszkolaki. Pojawia się wszędzie tam, gdzie zdarzy się usterka lub potrzebna jest pomoc. Wkrótce zaprosi do współpracy wszystkie chętne dzieciaki.

9 i 10 września będziecie mieli okazję poznać bliżej Boba i jego ekipę oraz wziąć udział w wielu bezpłatnych atrakcjach, które w godz. 12-18 czekać będą w CH FORUM w Gliwicach.

Dzieci wraz z ulubionymi bohaterami stworzą własne konstrukcje z mega klocków, a autor najciekawszej i najbardziej stabilne budowli zyska miano najlepszego konstruktora! W Świecie Narzędzi dzieci poznają niezbędne budowniczym sprzęty i akcesoria, a w Szkole Majsterkowania będą mogły sprawdzić czy potrafią samodzielnie usunąć różne domowe awarie. Miłośnicy koparek będą mogli wziąć udział w wyścigu, zasiąść za kierownicą pojazdu i wykazać się nie tylko szybkością, ale też precyzją.

Bob zawsze potrafi poradzić sobie z problemami i zachęci do tego wszystkie dzieciaki, które będą mogły zagrać w grę „Zmierz się ze strachem”. Ta wielka gra planszowa będzie wymagała od uczestników wykonania wielu zadań i rozwiązania problemów.

W CH FORUM pojawi się również Marta, która zaprosi do swojej Dekoratorni. Tam dzieci będą mogły udekorować dom i stworzyć biżuterię z kolorowych gumek. Każdy fan będzie mógł również zrobić sobie zdjęcie z Bobem Budowniczym w Strefie Foto.

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia