Gramy razem na Śląskim

czwartek 7 września 2017
  • "Gramy razem" to piknik rodzinny, który odbędzie się na Stadionie Śląskim (fot. pixabay)
    "Gramy razem" to piknik rodzinny, który odbędzie się na Stadionie Śląskim (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • niedziela 10 września 2017
Gdzie: Chorzów
Rozgrywki piłkarskie dla dzieci i dorosłych, turniej gier planszowych, animacje, gry i zabawy. To wszystko w ramach pikniku rodzinnego „Gramy Razem”, który odbędzie się na obiektach treningowych Stadionu Śląskiego już w najbliższą niedzielę.

Piknik rodzinny pod hasłem „Gramy Razem” to rozmaite formy aktywności przewidziane zarówno dla najmłodszych jak i starszych. Przygotowano m.in. turniej piłkarski dla dorosłych i młodzieży od 16. roku życia, turniej piłki nożnej dla dzieci do lat 13, turniej gier planszowych i karcianych oraz animacje dla najmłodszych. Nie zabraknie również zabaw edukacyjnych i konkursów profilaktycznych dla dzieci w ramach akcji „Narkotyki? Na co mi to”.

- Impreza ma na celu przede wszystkim dobrą zabawę połączoną z edukacją i odrobiną sportowej rywalizacji. To doskonała okazja by niezależnie od wieku przetestować swoje umiejętności, nauczyć się czegoś nowego i wspólnie spędzić czas – mówi Ewelina Jasińska ze spółki Stadion Śląski.

Piknik odbędzie się w niedzielę 10 września na obiektach treningowych Stadionu Śląskiego. Impreza rozpocznie się o godz. 11.

Kategoria: Wydarzenia