Dożynki w Ogrodzie

niedziela 17 września 2017
  • Dożynki w Ogrodzie Botanicznym w Radzionkowie odbędą się 24 września (fot.pixabay)
    Dożynki w Ogrodzie Botanicznym w Radzionkowie odbędą się 24 września (fot.pixabay)
Kiedy: 
  • niedziela 24 września 2017
Gdzie: Radzionków
Święto plonów w Ogrodzie Botanicznym to impreza edukacyjno-przyrodniczna dedykowana rodzinom. Ciekawe spotkania, warsztaty i zabawy urozmaicą spacer ogrodowymi ścieżkami.

Dożynki w Ogrodzie Botanicznym w Radzionkowie odbędą się 24 września w godz. 12-18.

W programie wydarzenia znajdziecie grę terenową „Super Farmer”, wycieczkę z przewodnikiem „Dzikie rośliny jadalne w Ogrodzie” czy quiz owocowo-warzywny dla dzieci. W trakcie imprezy odbywać się będą warsztaty mikroskopowe oraz laboratoryjne, na które należy zapisać się w dniu imprezy w punkcie informacji. Na dzieci czekać będą również zajęcia florystyczne, stolarskie i plastyczne.

Imprezę o godz. 18 zakończy wspólne ognisko z gitarą i pieczeniem kartofli.

Wstęp wolny.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu