Skarbnikowe Gody na urodziny

wtorek 19 września 2017
  • "Skarbnikowe gody" odbędą się 7 października (fot. pixabay)
    "Skarbnikowe gody" odbędą się 7 października (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 7 października 2017
Gdzie: Zabrze
95 lat temu Zabrze otrzymało prawa miejskie. Z tej okazji na 7 października zaplanowano świętowanie pod hasłem „Skarbnikowe Gody”.

Imprezę rozpocznie barwna parada uliczna. Jej uczestnicy zbierać się będą już od godz. 10 na placu Wolności, by po godzinie wyruszyć w stronę parku Dubiela, w towarzystwie zabytkowych samochodów, motocykli i pojazdów wojskowych. W paradzie może wziąć udział każdy, a za najładniejsze przebranie, nawiązujące do hasła „Sportowe miasto” przewidziano nagrodę.

Na mecie parady czekać będzie piknik rodzinny z animacjami sportowymi, warsztatami dla rodzin, miasteczkiem zabaw dla dzieci i stoiskami edukacyjnymi. Na finał przewidziano koncerty Norbiego, Bayer Full i Czarno-Czarnych.

Wstęp wolny.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu