Maluchy robią świeczki

środa 20 września 2017
  • Na warsztatach w Piaskownicy Kulturalnej dzieci wykonają świeczki według własnych projektów (fot. mat. Piaskownica Kulturalna)
    Na warsztatach w Piaskownicy Kulturalnej dzieci wykonają świeczki według własnych projektów (fot. mat. Piaskownica Kulturalna)
Kiedy: 
  • sobota 23 września 2017
Gdzie: Sosnowiec
Piaskownica Kulturalna rusza z nowym sezonem zajęć dla najmłodszych. Pierwszą propozycją na jesienny weekend będą warsztaty manualno-naukowe „Świeczki Malucha”.

"Świeczki Malucha" to niepowtarzalna okazja, by zrobić i przyozdobić swoje własne, niezwykłe, pachnące świeczki. Każdy uczestnik będzie mógł wybrać sobie kolor, kształt i zapach świeczki oraz dodać do niej różne elementy dekoracyjne. Zajęcia będą nie tylko dobrą zabawą, ale pozwolą też na rozbudzenie kreatywnej twórczości.

Na warsztatach, które odbędą się 23 września o godz. 10.30 każdy uczestnik wykona dwie świeczki, które zabierze do domu. Koszt udziału w zajęciach to 35 zł. Dzieci otrzymają wszystkie potrzebne materiały: przeźroczystą glicerynę, atestowane barwniki, zapachy oraz różne dodatki dekoracyjne.

Zapisy -  biuro@piaskownicakulturalna.pl lub tel. 519 153 291. Piaskownica Kulturalna znajduje się w Sosnowcu przy ul. Dekerta 6.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu