Klub dla mamy

sobota 30 września 2017
  • Klub Mamy to miejsce, w którym możesz miło spędzić czas wraz ze swoim maluszkiem (fot. pixabay)
    Klub Mamy to miejsce, w którym możesz miło spędzić czas wraz ze swoim maluszkiem (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • czwartek 5 października 2017
  • czwartek 19 października 2017
  • czwartek 2 listopada 2017
  • czwartek 16 listopada 2017
Gdzie: Radzionków
Klub Mam w Radzionkowie to miejsce stworzone przez mamy i przeznaczone dla mam. Swobodna atmosfera, miejsce zabaw dla dzieci i zieleń ogrodu botanicznego zachęcają do odwiedzenia tego Klubu.

Klub Mam to inicjatywa Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Radzionkowie. Na bezpłatne spotkania w Regionalnej Stacji Edukacji Ekologicznej przy ul. Księżogórskiej 90a mogą wybrać się wszystkie chętne mamy wraz ze swoimi pociechami oraz kobiety oczekujące potomstwa.

Celem klubu jest stworzenie okazji do wyjścia z domu i oderwania się od codziennych obowiązków oraz do dobrej zabawy i mile spędzonego czasu. W planach są ponadto tematyczne zajęcia oraz pogadanki. Spotkania będą odbywają się w przestronnej auli, zadbano o obecność przewijaków i zabawek.

Październikowe spotkania w ramach Klubu Mam zaplanowano w czwartki 5 oraz 19 października o godz. 11.30. Na spotkanie 19 października warto zabrać sportowy ubiór i karimaty, by swodobnie skorzystać z warsztatu "Masaż Shantala Body Touch”.

W listopadzie spotkania Klubu odbędą się 2 oraz 16 listopada. Na drugim ze spotkań odbędzie się wystąpienie „Ja cię kocha, a ty śpisz” o wpływie zegara biologicznego na związek.  

Kategoria: Wydarzenia