Odyseja Umysłu

środa 11 października 2017
  • "Odyseja Umysłu" to spotkania, które nauczą uczestników kreatywnego rozwiązywania problemów (fot. pixabay)
    "Odyseja Umysłu" to spotkania, które nauczą uczestników kreatywnego rozwiązywania problemów (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • poniedziałek 23 października 2017
„Odyseja Umysłu” to prestiżowy międzynarodowy program, który wkrótce rozpocznie się w Dąbrowie Górniczej. Dołącz do drużyny i zostań Odyseuszem.

„Odyseja Umysłu” to cykl spotkań edukacyjnych realizowanych w formie konkursu kreatywnego rozwiązywania problemów. Uczestnicy w kilkuosobowych grupach wspólnie rozwijają kompetencje kluczowe w ich przyszłości: umiejętności związane z pracą w zespole, praktycznym łączeniem wiedzy z różnych dziedzin i niestandardowym rozwiązywaniem problemów, świetnie się przy tym bawiąc. Patronat nad polską edycją sprawuje Minister Edukacji Narodowej, a jednym z partnerów Finałów Światowych "Odysei Umysłu" jest NASA.

Zajęcia będą odbywać się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej we współpracy z O!twartą Pracownią Artystyczną i są dedykowane dzieciom oraz młodzieży w wieku 9-19 lat.

Spotkanie organizacyjne zaplanowano na 23 października o godz. 17. Zapisy tel.: 32 639 03 01.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Dziękujemy Wam za nadesłane zdjęcia, na których prezentujecie, jak nasz portal inspiruje Was do rodzinnego spędzania czasu. Przeglądanie ich sprawiło nam dużo przyjemności. Cieszymy się, że tak licznie korzystacie z naszych przepisów kulinarnych, jeździcie do miejsc, które polecamy. Najchętniej nagrodzilibyśmy Was wszystkich, ale pakiety nagród są ograniczone. Więcej o nagrodach przeczytacie tutaj. Dziękujemy, że jesteście z nami już 4 lata!

4. urodziny SilesiaDzieci - rozstrzygnięcie konkursu [ZDJĘCIA]