Stwórz filcowe napisy do pokoiku dziecka

środa 18 października 2017
  • Filc jest bardzo wdzięcznym wyrobem włókienniczym, podatnym na kształtowanie (fot. pixabay)
    Filc jest bardzo wdzięcznym wyrobem włókienniczym, podatnym na kształtowanie (fot. pixabay)
  • Cykl warsztatów pt. "Twórcza sobota" odbędzie się w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej (fot. mat. organizatora)
    Cykl warsztatów pt. "Twórcza sobota" odbędzie się w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 21 października 2017
  • sobota 25 listopada 2017
  • sobota 16 grudnia 2017
„Twórcza Sobota” to cykl warsztatów dla dorosłych, na których rodzice mogą tworzyć zabawki, ozdoby do dziecięcych pokoików i wiele innych ciekawych elementów wystroju mieszkania. Pierwsze zajęcia odbędą się w sobotę 21 października.

Podczas pierwszego z cyklu warsztatów rodzice zrobią filcowe napisy do dziecięcego pokoju. Kolejne spotkanie zaplanowano na 25 listopada – wtedy „wyczarują” tablicę sensoryczną. Podczas grudniowych zajęć pobawią się cotton balls, czyli bawełnianymi kulami dekoracyjnymi.

Warsztaty odbywać się będą w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Ich koszt to 25 zł (w cene wliczone są materiały). Wszystkie rzeczy zrobione podczas zajęć można zabrać ze sobą. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje i zapisy: maja.szwedzinska@palac.art.pl, tel. 695 416 716, 32 733 88 27.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu

Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy Wam za nadesłane zdjęcia, na których prezentujecie, jak nasz portal inspiruje Was do rodzinnego spędzania czasu. Przeglądanie ich sprawiło nam dużo przyjemności. Cieszymy się, że tak licznie korzystacie z naszych przepisów kulinarnych, jeździcie do miejsc, które polecamy. Nie możemy nagrodzić wszystkich, ale wszystkim możemy dobrze życzyć i zaprosić do dalszego korzystania z naszej strony. Niektóre z prezentowanych zdjęć zdobyły nagrody główne - inne, choć nie wszystkie - wyróżnienia. Więcej o pakietach nagród przeczytacie tutaj. Dziękujemy, że jesteście z nami już 4 lata!

4. urodziny SilesiaDzieci - rozstrzygnięcie konkursu [ZDJĘCIA]