Popołudnie w NOSPRze

czwartek 19 października 2017
  • Koncerty dla najmłodszych w NOSPR odbędą się 22 października (fot. pixabay)
    Koncerty dla najmłodszych w NOSPR odbędą się 22 października (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • niedziela 22 października 2017
Gdzie: Katowice
Co powiecie na niedzielę w towarzystwie instrumentalnej muzyki na żywo? Na specjalne koncerty dla dzieci możecie wybrać się do siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.

Koncert dla najmłodszych słuchaczy odbędzie się w niedzielę 22 października o godz. 16 oraz 18. Na koncertach usłyszycie „Karnawał zwierząt” na 2 fortepiany i zespół kameralny Camille Saint-Saëns oraz „ZOO” Piotra Mossa.

Bilety w cenie 25/30 zł można zakupić on-line.

Dzieci do 3 roku życia uczestniczą w koncercie bezpłatnie na kolanach rodzica.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy Wam za nadesłane zdjęcia, na których prezentujecie, jak nasz portal inspiruje Was do rodzinnego spędzania czasu. Przeglądanie ich sprawiło nam dużo przyjemności. Cieszymy się, że tak licznie korzystacie z naszych przepisów kulinarnych, jeździcie do miejsc, które polecamy. Nie możemy nagrodzić wszystkich, ale wszystkim możemy dobrze życzyć i zaprosić do dalszego korzystania z naszej strony. Niektóre z prezentowanych zdjęć zdobyły nagrody główne - inne, choć nie wszystkie - wyróżnienia. Więcej o pakietach nagród przeczytacie tutaj. Dziękujemy, że jesteście z nami już 4 lata!

4. urodziny SilesiaDzieci - rozstrzygnięcie konkursu [ZDJĘCIA]