Cudowna lampa Aladyna

poniedziałek 30 października 2017
  • "Cudowna lampa Aladyna" to spektakl, który obejrzycie w Teatrze Dzieci Zagłębia (fot. mat. organizatora)
    "Cudowna lampa Aladyna" to spektakl, który obejrzycie w Teatrze Dzieci Zagłębia (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 4 listopada 2017
  • sobota 16 grudnia 2017
Gdzie: Będzin
Tęsknicie za egzotycznymi miejscami i niezwykłymi przygodami? W takim razie, wybierzcie się do baśniowego świata Aladyna w Teatrze im. Jana Dormana, by przeżyć przygody z arabską księżniczką.

„Cudowna Lampa Aladyna” to opowieść wzorowana na "Klechdach sezamowych" Bolesława Leśmiana, która zabierze widzów w świat pełen egzotycznej magii.

Czarodziej Babadur trafia na Aladyna, gdy dowiaduje się, że tylko on może wydobyć z ukrycia lampę o cudownej mocy. Gdy chłopak ją odnajdzie uwolni z lampy Dżina, który będzie spełniał jego marzenia. Przyniesie mu to wiele przygód oraz perypetii, z których wyjdzie cało nie dzięki magii, lecz dzięki własnemu sprytowi i zdrowemu rozsądkowi.

„Cudowną Lampę Aladyna” będzie można obejrzeć 4 listopada o godz. 16 oraz 16 grudnia o godz. 16.

Bilety w cenie 18/20 zł. Informacje dotyczące rezerwacji i zakupu biletów na stronie teatru

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu