Premiera pełna okruszków

poniedziałek 6 listopada 2017
  • "Okruszki" to przewrotna opowieść o odmienności i potrzebie akceptacji (fot. mat. Ezop)
    "Okruszki" to przewrotna opowieść o odmienności i potrzebie akceptacji (fot. mat. Ezop)
Kiedy: 
  • sobota 11 listopada 2017
Gdzie: Katowice
Na Śląskich Targach Książki będzie miała premierę przewrotna książka o odmienności i potrzebie akceptacji. Pojawcie się tam, jeśli macie ochotę zobaczyć „Okruszki”, poznać ich autorkę i poczęstować się ciasteczkiem.

Marysi od zawsze towarzyszą… okruszki. Za każdym razem, kiedy coś je, pojawiają się nie wiadomo skąd i w bardzo dużych ilościach. Są w ubraniach, we włosach, na podłodze oraz w innych, często zaskakujących miejscach. Dla dziewczynki okruszki to całkiem normalna rzecz, ale jej rodzina, pies Knedel oraz doktor Bananan i psycholog Kudłacz za wszelką cenę starają się wyleczyć Marysię z okruszkowania. Czy im się uda? I czy Marysia naprawdę potrzebuje pomocy?

„Okruszki” to książka, która swoją premierę będzie miała na stoisku wydawnictwa EZOP (Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach). Premierze towarzyszyć będzie spotkanie z autorką Martą Szloser, która ozdobi świeże egzemplarze autografami, „knedelkowymi” pieczątkami i poczęstuje pysznym ciasteczkiem. Spotkanie autorskie zaplanowano na sobotę 11 listopada w godz. 12-13.

Kategoria: Wydarzenia