Bezpłatne warsztaty makijażowe w Klubie Mamuśki

czwartek 9 listopada 2017
  • Makijażowe tricki na spotkaniu Klubu Mamuśki pokaże wam MakeUp Mamy (fot. pixabay)
    Makijażowe tricki na spotkaniu Klubu Mamuśki pokaże wam MakeUp Mamy (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • środa 15 listopada 2017
Gdzie: Katowice
Klub Mamuśki zaprasza na kolejne spotkanie wszystkie obecne i przyszłe mamy, które mają ochotę zgłębić tajniki makijażu. To okazja, by w świetnym towarzystwie poznać makijażowe tricki idealne dla zabieganych mam.

Najbliższe spotkanie Klubu Mamuśki odbędzie się w środę 15 listopada w godz. 18-19.30. Tym razem spotkacie się w MakeUp Mamy przy ul. Marcinkowskiego 4c w Katowicach.

Spotkanie poprowadzi makijażystka z 10-letnim stażem i mama, która stworzyła MakeUp Mamy. Na środowym spotkaniu weźmiecie udział w warsztacie, na którym dowiecie się jak wykonać idealny makijaż dzienny.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy: katowice@klubmamuski.pl. W treści maila należy podać imię i nazwisko, a w temacie „listopad”.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu